Men A

Men A - Multisport

  Club Multisport Day 1: 01.11.2014  Day 2, 02.11.2014  Day 2, 02.11.2014    
1 Kovac Jonathan, ISR          
    Kovac Jonathan, ISR        
2 bye  
  13.00, court №2  Kovac Jonathan, ISR
3 Veselov Victor, London    11/8 11/4 11/3
  10.00, court №2  Maslov Dmitry, Moscow   
4 Maslov Dmitry, Moscow 11/5 11/5 11/9  
   09.00 court 1  Kovac Jonathan, ISR
5 Sikora Artur, UKR  02.11.2014  11/0 11/5 11/7
  10.00, court №3  Sikora Artur, UKR    
6 Polyakov Denis, Moscow  11/4 11/6 11/5    
 13.00, court №1  Sikora Artur, UKR   
7 Denisov Nikolay, Moscow   6/11 9/11 11/1 13/11 11/4  
  10.30, court №2  Salazar Jorge, PERU   
8 Salazar Jorge, PERU 11/5 11/9 11/5  
 13.00 court 1  Kovac Jonathan, ISR
9 Atalla Ehab, EGY  02.11.2014  11/5 11/1 11/3
     Atalla Ehab, EGY    
10 bye    
13.30, court №1  Atalla Ehab, EGY    
11 Kolchevnikov Andrey, Moscow   12/10 11/9 10/12 11/4    
  10.30, court №3   Shiyanov Igor, Moscow      
12 Shiyanov Igor, Moscow 11/6 11/6 11/5      
   9.30 court 1   Atalla Ehab, EGY  
13 Kravtsov Leonid, Moscow  02.11.2014  
  11.00, court №2  Kravtsov Leonid, Moscow    
14 Zabolotnev Denis, Moscow  11/8 11/ 11/5    
 13.30, court №2   Popov Alexey, St Peter      
15   bye    11/6 9/11 11/13 7/5 rt.      
    Popov Alexey, St Peter  
16 Popov Alexey, St Peter  
   Kovac Jonathan, ISR
17  Kostrykin Sergey, Moscow        
    Kostrykin Sergey, Moscow        
18  bye        
    14.00, court №1  Belyaev Vasily, St. Petersburg  
19 Morozov Mikhail, Moscow    11/5 9/11 11/5 11/8  
  11.00, court №3  Belyaev Vasily, St. Petersburg     
20 Belyaev Vasily, St. Petersburg 11/9 11/7 11/6    
 10.00 court 1    Simó Paco Montoro, ESP  
21 Baryshev Evgeny, Moscow  02.11.2014  11/9 11/8 11/8  
  11.30, court №2  Baryshev Evgeny, Moscow      
22 Voropaev Dmitry, Krasnoyarsk  11/3 9/11 11/13 11/8 11/6      
     14.00, court №2    Simó Paco Montoro, ESP    
23 Khrenov Pavel, Moscow   11/2 11/5 11/4    
  11.30, court №3   Simó Paco Montoro, ESP    
24 Simó Paco Montoro, ESP 11/5 11/2 11/2    
 13,45 court 1     Pekstins Karlis, LVA
25 Okunev Oleg, Mo scow  02.11.2014 11/3 11/9 9/11 11/8
  12.00, court №2  Okunev Oleg, Mo scow  
26 Zhukov Sasha, Moscow 12/10 11/9 11/7   
     14.45, court №2   Kiselev Pavel, Moscow  
27 Andreev Alexander, Moscow    6/11 11/7 9/11 11/7 11/9  
  12.00, court №3   Kiselev Pavel, Moscow    
28 Kiselev Pavel, Moscow 11/7 11/8 11/5    
 10.30 court 1    Pekstins Karlis, LVA
29 Ivanov Dmitry, Moscow  02.11.2014 11/13 11/0 11/3 11/4
  12.30, court №2  Ivanov Dmitry, Moscow  
30 Osipov Vladimir, Moscow  13/11 11/4 11/13 7/11 11/7  
 14.30, court №1   Pekstins Karlis, LVA
31 bye   11/8 11/3 12/10
    Pekstins Karlis, LVA

Places 3-4

 Atalla Ehab, EGY
32  Pekstins Karlis, LVA

   Atalla Ehab, EGY
      Simó Paco Montoro, ESP