Men B

Draws category Men B - Fabrika Skvosha

  Club Fabrika Skvosha Day 1: 01.11.2014        
1 Wrobel Robert          
  01.11 court 1 at 11.40   Novikov Petr        
2 Novikov Petr  
  [1] 01.11 court 1 at 13.00  Pokrovskaia Nataliia
3 Pokrovskaia Nataliia    
  01.11 court 2 at 11.40   Pokrovskaia Nataliia  
4 Kocharyan Ruben  
   [1] 02.11 court 1 at 9.00  Pokrovskaia Nataliia
5 Nosov Andrey    
  01.11 court 1 at 9.20  Peklo Alexander    
6 Peklo Alexander      
 [2] 01.11 court 1 at 10.40   Suares Valery  
7 Korotkov Andrey    
  01.11 court 2 at 9.20   Suares Valery  
8 Suares Valery  
 02.11 court 1 10.20   Pokrovskaia Nataliia
9 Adiguzel Tufan    
  01.11 court 1 at 9.40  Adiguzel Tufan    
10 Zheltikov Kirill    
[3] 01.11 court 1 at 11.20  Adiguzel Tufan    
11 Pozhilenkov Anton      
  01.11 court 2 at 9.40   Polyakov Mikhail      
12 Polyakov Mikhail      
      Kormilitcyn Alexandr  
13 Loevskiy Yuriy  [2] 02.11. court 2 at 9.00  
  01.11 court 1 at 12.00  Loevskiy Yuriy    
14 Fedulov Kirill      
[4] 01.11 court 1 at 13.20   Kormilitcyn Alexandr      
15   Kormilitcyn Alexandr          
  01.11 court 2 at 12.00   Kormilitcyn Alexandr  
16 Perov Kirill  
 Multisport 03.11
17  Tatli Ersan      all games start at 10.00  
     Tatli Ersan      The schedule will be at the club  
18  Lidyaev Artem        
    [5] 01.11 court 1 at 10.20  Tatli Ersan  
19 Gusachek Alexander      
  01.11 court 2 at 9.00   Gusachek Alexander    
20 Pavlov Oleg    
 [3] 02.11 court 1 at 9.20  Tatli Ersan  
21 Brusenin Oleg      
  01.11 court 1 at 12.20  Brusenin Oleg      
22 Bardiyan Ilya        
     [6] 01.11 court 1 at 13.40   Brusenin Oleg    
23 Kiselev Igor      
  01.11 court 2 at 12.20   Kalinnikov Alexander    
24 Kalinnikov Alexander    
 02.11 court 2 10.20   Lucijanovs Raivis
25 Pleskov Pavel  
  01.11 court 1 at 12.40  Pleskov Pavel  
26 Damash Andrei    
     [7] 01.11 court 1 at 14.00  Kravchuk Andrey  
27 Khokhlov Maxim      
  01.11 court 2 at 12.40   Kravchuk Andrey    
28 Kravchuk Andrey    
 [4] 02.11 court 2 at 09.20   Lucijanovs Raivis
29 Medved Ruslan  
  01.11 court 1 at 10.00  Lucijanovs Raivis  
30 Lucijanovs Raivis    
 [8] 01.11 court 1 at 11.00   Lucijanovs Raivis
31 Gritsyna Oleg  
      Almaz Cemalettin

Places 3-4

 Kormilitcyn Alexandr
32  Almaz Cemalettin

 
    Tatli Ersan   Multisport 03.11 at 10.00